З дипломом Vivat
Ви будете знати всі секрети перукарського мистецтва.
Вам стануть доступні можливості справжніх професіоналів, а перспективи кар’єрного зростання збільшаться в рази. Курси перукарів Vivat – це 100% гарантія працевлаштування! Диплом від центру Vivat Ваш квиток в успішне майбутнє. Всі наші випускники підтверджують свою кваліфікацію в незалежній організації КССК, та можуть довести це кожному , хто сумнівається в їх компетенції. Ми не випускаємо пострадянських майстрів, а створюємо нове покоління, надаючи найсучаснішу інформацію зі всього світу. Навчання проводиться за новими міжнародними стандартами , отже Вам гарантовано успіх не тільки в Україні а й за кордоном.
Статистика
Школа була заснована по принципу - поділитися своїми досягненнями та виховати нове покоління чудових майстрів! Протягом більш ніж 31-x років, ми не відхилялися від цього бачення.
Майстер-класи
Випускники
Працевлаштовані
Майстри, які відвідали події
Нам довіряють 6453+ студентів
Приєднуйтесь до нашої спільноти студентів по всій України щоб добитися успіху.

Дорогий Віват, навчаючись в вашій школі, я отримала неймовірне задоволення від культури спілкування і високого рівня грамотності викладачів, які дали гарні знання, і можливість працювати із справжньою косметикою для волосся. Ваша атмосфера незабутня!!! Ви надихаєте)) Ось, де справжні представники індустрії краси. Завдяки цій школі я відчуваю себе людиною "своєї справи". Ви завжди рухаєтесь вперед з невпинною швидкістю. Цього бажаю вам і надалі. Я вдячна долі, за те, що привела мене до вас. Адже це був мій Великий старт. Нехай ніякі обставини не зупинять вас на шляху до нових вершин!!!
Випускниця базового курсу "майстер - перукар"

Я вважаю ,що Навчальний Центр "Vivat " є одним з найкращих центрів м.Чернівці У ньому працюють і викладають , щирі та добрі люди , які професіонали своєї справи . Лише недавно я навчалася у "Vivati" на Візажиста
моїм наставником була Мар'яна Туряк , вона є дуже щира , хороша людина , яка зможе вам донести будь -яку інформацію Тому , я всім раджу школу "Vivat" , навіть, якщо ви не маєте хисту когось малювати , то тут вас навчать і заохочують до цього
Випускниця базового курсу "майстер - візажу"

Я вчилася на візажиста...Дуже задоволена і вдячна Мар"яні за переданні знання. Мар"яна реально професіонал своєї справи. Велике дякую такому вчителю!
Випускниця базового курсу "майстер - візажу"

Навчаючись в центрі Vivat мені дуже сподобалось. Дружня атмосфера яку створили викладачі, гарне професійне ставлення до кожного учня, терпіння пояснити одне й те саме 100 разів поки не зрозумієм. Із захопленням було навчатись постійно щось нове, самостійні роботи по образам - це було дуже цікаво. Нас навчали і навчили всьому що знадобилось мені в роботі (колорування, як правильно оцінювати свій труд, вечірні зачіски, стрижки різних форм - все це було дуже цікаво, нам надали можливість працювати з моделями, що в майбутньому допомогло в роботі з клієнтами) По закінченню я влаштувалась на роботу, того багажу знань мені вистачило з головою! Дякую вам за ваше натхнення робити людей гарними успіхів і процвітання!
Випускниця базового курсу "майстер - перукар"

Vivat-я тебя люблю!!! Я очень благодарна вам за обучение парикмахерскому искусству и визажа . Вы очень классная команда Уровень знаний, новейшие технологии, профессиональные препараты, аттестации, мастер-классы ... Благодаря вам я достигла успехов в нашей общей сфере деятельности! Спасибо вам огромное!
Випускниця базового курсу "майстер - перукар"

Виват - это неисчерпывающий источник информации.Восхитительная атмосфера.Замечательный колектив.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
Випускниця базового курсу "майстер - перукар"

Когда получаю удовольствие от результата своей работьі- вспоминаю преподавателей со школьі Vivat! Я благодарна судьбе, что повстречала таких людей! Денис! Дианка! Оличка! Марьяна! Спасибо ВАМ большое!
Випускниця курсу "майстер - перукар "

Щиро вітаю вас, бажаю професійних звершень, успіхів у цій цікавій та водночас важкій справі!!! Особливу подяку хочу висловити Мар'яші Туряк за її професіоналізм, терплячість і надання порад всім своїм випускникам Гарних вам учнів і вдячних клієнтів!!!
Випускниця базового курсу "майстер - візажу"

Хочу висловити вдячність Центру Перукарського Мистецтва Vivat, за створення самого навчального закладу та можливість отримати поглиблені знання, стати кваліфікованим спеціалістом та майстром перукарської справи!!! Дякую за творчий підхід та активну життєву позицію! Сподіваюсь, що й надалі, спільними зусиллями ми будемо приносити красу у світ!
Випускниця базового курсу "майстер - перукар"

Надзвичайно вдячна своєму вчителю Марьянкі за ті знання які я отримала! Це щира ,привітна,відповідальна та надзвичайно енергійна людина котра віддається своїй справі на 100% і має золоті ручки!!! Дуже доступно пояснює)))) Рада що навчалася саме у Вас!!!
Випускниця базового курсу "майстер - візажу"
моїм наставником була Мар'яна Туряк , вона є дуже щира , хороша людина , яка зможе вам донести будь -яку інформацію Тому , я всім раджу школу "Vivat" , навіть, якщо ви не маєте хисту когось малювати , то тут вас навчать і заохочують до цього