«VIVAT» - перший та єдиний в Західній Україні навчальний центр, акредитований Комітетом Стандартів Салонів Краси.

 

Навчання проводиться за новими міжнародними стандартами, по єдиній програмі, спеціально розробленій лідерами перукарського мистецтва, для навчальних закладів, акредитованих КССК.

 

Що отримують випускники Навчального Центру VIVAT

 

   Найголовніше - це безцінний досвід в області перукарського мистецтва. Передові техніки та технології фарбування, сучасні укладки та зачіски, всі можливі варіанти жіночих та чоловічих стрижок, навички правильного спілкування з клієнтами, можливості створення свого бізнесу та  еко-препарати для волосся (тільки професійна продукція).

   Диплом від навчального Центру VIVAT

 

  Сертифікат, що підтверджує Ваш кваліфікаційний рівень за стандартами КССК і надає можливість працевлаштування в престижних салонах України та за кордоном. Атестацію проходять тільки випускники кращих професійних центрів України (Школа професійної майстерності Dudenko-Kiev, S&A Group, Авторська школа Коте Кавелашвілі, Академія Володимира Тарасюка, marAmaxstudio, Академія перукарського мистецтва Людмили Абрамової).

 

А також БАГАТО БОНУСІВ:

• Кар'єрне зростання (можливість стати стилістами або технологами професійної марки для волосся Vitality's, вчитися в академії Gandini в Італії).

• Постійне підвищення свого професійного рівня: відвідування семінарів, майстер-класів визнаних фахівців перукарського мистецтва, візажу, косметології (випускники отримують знижку до 50% на всі навчальні заходи)

• Участь в конкурсах перукарського мистецтва, манікюру та візажу (на базі центру проводяться тренінги з підготовки до конкурсів)

• Друк своїх робіт у професійних виданнях ( «Дзеркало моди», «Scissors», «YourHair»)

• Співпраця з телеканалами, участь в теле-проектах, фестивалях, ярмарках, що проводяться в Чернівцях.

• Запрошення до співпраці від більш ніж 120 салонів краси

 

Термін навчання -2 / 4 / 6 / 11 місяців

Курс обирається спеціально по Вашим потребам разом із спеціалістами !

Ціна навчання від 4900 грн.

 

Ви отримаєте глибокі знання з основних предметів і тем:

• санітарія, гігієна і техніка безпеки

• професійна етика та психологія

• інструменти та апаратура

• препарати і норми витрат (матеріалознавства)

• моделювання (спец. малюнок), основи моделювання

• технології всіх видів перукарських робіт: укладання волосся; чоловіча і жіноча стрижки; фарбування; хімічна завивка; вечірні зачіски та інше.

• успішне ведення бізнесу

 

   Наші викладачі - це випускники кращих навчальних закладів України, переможці престижних конкурсів, майстри-стилісти (3-й рівень) по стандартам КССК.

 

  На курсах перукарів в центрі VIVAT регулярно проходять майстер-класи від визнаних майстрів міжнародного класу з перукарського мистецтва. На базі центру проводиться щорічний фестиваль салонів краси та перукарень "Коронація краси". Також учні та випускники центру мають можливість брати участь в конкурсах, шоу-показах, фестивалях перукарського мистецтва, візажу, манікюру та боді-арту.

 

    З дипломом Vivat Ви будете знати всі секрети перукарського мистецтва. Вам стануть доступні можливості справжніх професіоналів, а перспективи карєрного зростання збільшаться в рази.

Курси перукарів Vivat – це 100% гарантія працевлаштування!

   Диплом від центру Vivat Ваш квиток в успішне майбутнє. Всі наші випускники підтверджують свою кваліфікацію в незалежній організації КССК, та можуть довести це кожному , хто сумнівається в їх компетенції.

Ми не випускаємо пострадянських майстрів, а створюємо нове покоління, надаючи найсучаснішу інформацію зі всього світу.

Навчання проводиться за новими міжнародними стандартами , отже Вам гарантовано успіх не тільки в Україні а й за кордоном.

   Професіонали навчального центру перукарського мистецтва VIVAT поспішають поділитися з учнями курсів перукарів своїми знаннями, вміннями і натхненням.